| Lily23466 a întrebat:

Eu şi sotul meu avem o relatie buna eu am 22 de ani sunt cu el casatorita de 4 ani dar simt mereu ca am nevoie de el şi ca vreau ca sotul meu sa stea mai mult cu mine am un ataşament pentru el ne iubim mult şi vreau sa stau mai mereu cu el împreuna el e un soţ minunat şi petrece mereu timp cu mine.Ce pot face în legatura cu ataşamentul meu consider ca e nesanatos uneori?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E nesanatos.
Gaseste ti si tu o ocupatie si o sa iti petreci timpul si facand altceva

| lpavel a răspuns:

Nu e nesanatos deloc, ba dinpotriva! Nu te lua dupa lumea asta bolnava care in fiecare an ce rece devine tot mai rece, fara sentimente, fara iubire!
Relatiile devin din ce in ce mai mult pe interes... sad
Bucura-te de relatia si casnicia voastra frumoasa! Traiti o viata cum numai in povesti mai poti auzi ca eu in ultimul deceniu inca nu am auzit o fata/ femeie sa fie fericita datorita iubirii!
Esti un inger de femeie, ramai asa cum esti si nu lasa nici o prietena sa te schimbe. Pentru ca daca le zici si lor ce ne-ai zis si noua, te vor schimba, nu vei mai ramane asa, asta iti garantez!
Sper ca sotul tau sa vada ce inger de femeie esti si sa-ti ofere toata dragostea lui pentru o viata intreaga!
Iti doresc sa ramai asa si sa fi fericita si implinita in casnicia ta toata viata!

| Cipi1212 a răspuns:

Am citit alte mesaje in care alte femei au probleme cu soții lor. Mă bucur că tu ești fericită.