| Ionela899000 a întrebat:

Eu şi sotul meu avem o relaţie frumoasa el are o fata care are 2 ani din fosta lui relaţie fata e la el pentru ca mama ei nu a vruto ea mereu îmi zice,, mami,, eu i-am zis lui sa o duca sa o cunoasca şi pe mama ei biologică desi eu o iubesc ca pe propriul meu copil e aşa draguţa cand se lipeste de mine eu ador copii însa multa lume imi zice ca am facut greseala sa ma casatoresc cu un barbat care are copil eu îl iubesc şi pe el şi pe fata lui.Ce pot face in legatura cu ce zice lumea?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai deja 11 intrebari despre acelasi lucru, asa ca, mergi si citeste ce ti s-a raspunde deja:

https://www.tpu.ro/utilizator/acfnlu/intrebari/

| Miruna333 a răspuns:

Sa le inchizi gura. Da-le replici usturatoare si nu o sa mai aiba tupeu.
Cand taci, ii permiti prostului sa devina nesimtit.
E o vorba,, Ce ii f pe ei grija?'' Traiesti cu lumea?
E alegerea lui si a mamei daca doresc sa o vada sau nu.
Oamenii care imprastie venin sunt super frustrati de te judeca pe tine. Viata lor este mult prea plictisitoare si comenteaza de viata altuia