| Amalia8834 a întrebat:

Eu și soțul meu locuim cu mama este bolnava și nu poate avea grija de ea pentru ca are probleme cu inima și îmi e frica să o las singura noi suntem căsătoriți de 6 ani primi 2 ani de căsnicie am stat la apartamentul nostru iar după ce sa îmbolnăvit mama ne am mutat la ea încă avem apartamentul dar am dori să ne mutam singuri.Ce putem sa facem? pentru ca mama e bolnava

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Și mai pus întrebarea.

| Miruna333 a răspuns:

Sa ii angajati femeie sa aiba grija de ea, cu mama nu puteti sta toata viata, va va afecta grav viata de cuplu, deja stati cu ea de 4. Sau azil

| Madaxo97 a răspuns:

Depinde acum și ce fel de boală sau handicap are mama ta, dacă se poate îngriji singură cât de cât, și voi să o mai vizitați din când în când la nevoie, dacă nu, va trebui să angajați o îngrijitoare pentru ea, dacă vă permiteți, sau un azil și să o mai vizitați periodic.