| Amalia8834 a întrebat:

Eu și soțul meu locuim cu mama mea eu cu el vrem să ne mutam singuri dar mama e bolnava și nu suntem siguri dacă e bine sa ne mutam noi avem deja un apartament cumpărat în care am stat în primi 2 ani după ce ne am căsătorit suntem căsătoriți de 6 ani ne am gândit să o lăsăm pe mama la acel apartament și să ne luăm noi o casa. Credeți că e o idee buna sa o las singura pe mama? Ce sfaturi aveți pentru mine?

2 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Faptul că mama ta e bolnavă nu cred că este bine să o părăsești.

| HUAWEHUAWE a răspuns:

Cum se numeste boala mamei tale?
Ca sa putem sa ne dam seama de nevoile mamei tale si consecinte daca este lasata singura.