| Andra6666666 a întrebat:

Eu şi sotul meu muncim împreuna la restaurantul lui, noi la munca ne comportam profesional uneori ne mai pupam şi aş vrea să întreb.Ce putem face sa nu ne fie afectata relaţia de cuplu el fiind seful restaurantului la care lucrez?

4 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Ar trebui să fiți amândoi la conducerea restaurantului.

| Violleta2022 a răspuns:

Lasa-ti intimitatile acasa si comportati-va ca sef si angajat la servici, ca asa aratati a fii "profesionali".

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca amindoi lucrati in acelasi restaurant cum ar putea sa va fie afectata relatia de cuplu? Doar daca el nu se uită la alte femei, atunci da, iar faptul ca va pupati o face ti in pauze nu? Este un semn de iubire nu este deloc gresit, ce varste aveti? Restaurantul este al vostru? Lucrati aici in țara sau sunte ti in alta țara?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa fiti si mai profesionali de atat, fara pupaturi si favoruri la munca