| Oana12oana a întrebat:

Eu şi sotul meu ne am certa pentru ca ma înşelat cu menajera şi mi-a zis că sunt nebună şi să merg la psiholog şi ca n-am nici un drept să îl trag la răspundere şi a mai zis că se pupă cu cine vrea. După părerea voastră e ok accest comportament din partea lui? Eu vreau să divorţez dar sunt prea ataşată de el

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din câte văd ai multe probleme, curios că pe parte sexuală.
Socrul iti face propuneri indecente, pe soț l-ai prins cu menajera.
Ori esti troll ori postezi ca sa te amuzezi.
E bine totusi că iti permiti menajeră.
Că tu „nu ai timp".

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu e ok. Tocmai de aia oamenii nu isi iau ca menajere femei tinere care arata bine.
Daca te-a inselat nu ar trebui sa stai cu el pentru ca o va mai face dar daca tu ai alte motive pentru care stai cu el...decizia ta...

| Madaxo97 a răspuns:

Nu e normal acest comportament, bineînțeles. Dacă el zice așa, zi si tu ca te pupi si te culci cu cine vrei tu să fiți chit. Divorțează, atașamentul va dispărea pe parcurs, nu are cum sa dispară dacă stai in continuare în aceeași casă cu el, ca să te detasezi emoțional trebuie să va despărțiți fizic în primul rând. Oricât de atașată ai fi, crezi ca mai duce undeva această relație? La ce să mai stai cu el, dacă nici măcar nu regretă si mai e si nesimțit cu tine?

| Cipi1212 a răspuns:

Nu poți fi atașată de un bărbat care se pupă cu cine vrea.

| Dionisos a răspuns:

In primul rand cred ca trebuie aprofundata relatia in trei. Daca totul merge bine puteți sa beti un pahar de vin in cinstea mea. Prefer Retsina.

| cordfals a răspuns:

Trebuie schimbată menajera, luați vă o menajeră de un alt sex, obiceiul este frecvent la dacii liberi, trebuie verificat soțul dacă este dac liber și urmărit comportamentul, dacă într adevăr este dac liber, îi puneți dimineața numai ceai de tei cu rășină de pin până se calmează într un final.