| Madalina20011 a întrebat:

Eu și soțul meu nu prea petrecem timp împreună pentru ca el mereu spune ca nu are timp.Ce pot face în situația asta? Cum putem petrece mai mult timp împreună?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Va planificati fiecare ora libera, serile si weekendurile...ca sunt zeci de ore libere pe care ar trebui sa vi le dedicati.

| Cipi1212 a răspuns:

Dacă nu are timp să petreacă timp cu tine de ce s-a însurat?

| Hshdb a răspuns:

Vorbește cu el și spune i ca te deranjează asta, ca ai nevoie și tu de afecțiune, mângâiere, iubire etc