| Corina556 a întrebat:

Eu și soțul meu vrem sa mergem într-o vacanță doar noi, de când îl avem pe bebe nu am mai fost într-o vacanță. Bebe are 3 luni și eu alăptez constant. După părerea vostra ce ar trebui sa facem? Mie mi se pare ca bebe e un pic cam micuț.Voi ce credeți? Am nevoie de niște păreri dau funda

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La 3 luni nu mi se pare ok sa plecati in vacanta. O noapte poate era ok, dar "o vacanta", adica vreo 3-8 nopti, sigur nu. Mi se pare prea dificila ingrijirea unui bebelus, ca sa il pasezi cuiva si sa pleci o saptamana.

| gabicoo a răspuns:

Să înțeleg că voi mergeți lunar in vacanță?

| gabicoo a răspuns:

Vezi că faci spam.

| Miruna333 a răspuns:

Aveti nevoie de o vacanta, asta va va alimenta. Nu poti sta nici langa copil non stop, aveti nevoie si de timp liber, in cuplu, etc

| Cipi1212 a răspuns:

Este o întrebare grea.