| Ionela899000 a întrebat:

Eu şi sotul meu vrem să plecam întro vacanţă în alta ţara în luna de mierie însa el are dintr-o relaţie anterioară o fata fata are 2 ani nu avem cu cine să o lasam asa ca ne am ganfit sa o luam cu noi însa nu stim ce sa face nu prea credem ca e o idee buna sa luam cu noi un copil asa mic naşi noştri de nunta sau oferit sa stea cu ea însa ea e obisnuita doar cu mine şi cu sotul meu.Ce putem face în situatia asta? Credeţi ca e bine sa o luam cu noi find asa mica?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Alt user aceleași întrebări stupide... Ce naiba se întâmplă cu TPU?