| Olivia899999 a întrebat:

Eu sunt adoptata de parinţii mei adoptivi mau adoptat cu acte când aveam 2 luni pentru ca ei nu puteau avea copiii biologici eu mă simt iubită de ei şi mă simt bine alaturi de ei dar parinţi tatalui meu adoptiv nu mau suporta t niciodată pentru ca nu sunt fata biologica a parinţilor mei adoptivi am 16 ani şi nici acum nu ma suporta părinții mei adoptivi îmi zic sa nu bag în seama dar nu pot.Ce sa fac în legătură cu asta?

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nu-i mai băga în seamă. Părinții tăi ți-au zis bine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa nu ii bagi in seama.
Generatia lor sunt dupa parerea mea niste oameni foarte inchisi. Nu e vina lor, dar nu pot concepe nimic diferit decat ce au fost ei invatati

| ioana748 a răspuns:

Chiar sa nu -i bagi in seama. Sunt si bunici biologici ursuzi si nepasatori cu nepotii lor.
Atat ii duce capul. Nu te stresa pentru nivelul lor scazut de evolutie.
Este bine ca te intelegi cu parintii, restul bazaconii.