| Ilincailinca55 a întrebat:

Eu sunt căsătorită de un an, am o fată de 6 ani, bărbatul cu care sunt măritată nu e tatăl fetei dar o iubește mult. Eu cu el ne știm de mai mult timp de când fata avea 2 luni, tatăl ei biologic m-a părăsit când eram gravidă și la 2 luni după ce am născut fata l-am cunoscut pe actualul soț. El a zis ca nu îl deranjează ca nu e copilul lui și părinții lui știu ca copilul nu e al lui, Cosmin dar nu zic nimic și o iubesc pe cea mica ca și cum ar fi nepoata lor. Si pe mine ma plac părinți lui, au zis ca dacă noi ne iubim nu contează ca eu am deja copil.Din ce am povestit vi se pare bună relația noastră? Vi se pare bine ca părinții lui ma accepta? Cum sa păstrăm relația așa cum o avem acum?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Poate o și legalizați, așa pentru liniștea tuturor...

| mihai69 a răspuns:

Sigur că e bine.
Aveți grijă unii de alții și o să fie bine.

| gabicoo a răspuns:

Te plictisești rău și ce ți-ai zis: Hai să mai pun întrebarea asta inca o data! Nu?

Îți recomand să te angajezi undeva că ai prea mult timp liber.

| ShREKT a răspuns:

Pare chiar foarte ok din ce povestesti, daca nu si-ar fi dorit cu adevarat, nu te-ar fi cerut, asta inseamna ca te iubeste cu adevarat, sper sa fiti asa pana la batraneti

| Yofi a răspuns:

F. Bine, bucură-te că te acceptă și nu ai alte neplăceri! Mergi înainte dacă este iubită, înțeleasă și respectată împreună cu fata ta! Puțini sunt care acceptă o mama cu un copil sau mai mulți.