| Ilincailinca55 a întrebat:

Eu sunt căsătorită de un an dar am o fata care are 6 ani dintr-o relație anterioara soțul meu se înțelege bine cu ea.La prânz el o culca se joaca cu ea și ea se lipește de el îi zice tati.Sunt fericită că îi văd așa de apropiați. Credeți că e bine cum se comporta el cu fata? După părerea voastră e bine ca m-a acceptat cu tot cu copil?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce te ai despartit de fostul sot? Acum esti casatorita de un an, momentan totul este nou, stai sa vezi in cîtiva ani cum se va purta sotul cu fata, momentan este si fata mică dar cand va creste vor fi probleme specifice adolescentilor si atunci o sa vezi daca intr-adevar o ajută sau este totul de fațadă. Cu tatal ei natural fata vorbeste? Adica cu fostul sot.

| mihai69 a răspuns:

Abia după un an îți pui întrebările astea?!?

| ioana748 a răspuns:

Sunt oameni care infiaza copii si i iubesc foarte mult, fac pentru ei ce multi parinti biologici nu ar face.
Este bine pentru fetita ca are si tati si mami.
Sa fiti fericiti.❤️

| Madaxo97 a răspuns:

E foarte bine, ai dat de un bărbat bun, esti norocoasă, alții au prejudecăți și cu greu acceptă femei cu tot cu copil.

| Cipi1212 a răspuns:

De ce nu? E bine să ai o asemenea relație.

| 1onur a răspuns:

Păi ce vrei săi spună moș crăciun? A venit moșul? Lăsă copilul săi spună tati să-l iubească cu Adevărat nu de vrăjeală de ochii tăi să-l iubesc pe copil cu Adevărat nu vai ce te iubesc cănd te vede pe tine și după sa se comporte urât cu ia ai mare grija

| 1onur a răspuns:

Nu cadeți in capcana câți face o excepție că dacă îți acceptă copilul gata te iubește cu Adevărat câți nenorociți pedofili se Ascunde sub măștile astea și voi proste vai îmi iubește copilul mă iubește și pe mine vaiiiii

| 1onur a răspuns:

Voi știți mai bine.