| Lily23466 a întrebat:

Eu sunt de fel foarte geloasă şi de asta sotul meu încearca să fie cuminte dar mai are momente cand calca strâmb uitânduse, după altele sau vorbind cu altele dar când ajunce acasa nu scapa mă cert foarte tare cu el dar el nu zice nimic şi tot el îşi cere iertare aducândumi flori.Cum vi se pare reacţia lui când îi fac crize de gelozie? Dupa parerea voastră eu exagerez? El mă iubeşte mereu îmi spune asta şi eu îl iubesc dar sunt geloasă

3 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

E foarte ok reactia lui. Cred ca il distrează cand esti geloasa. Daca asa functionati voi si impacarea este dulce, poate fi o modalitate de reaprindere a scanteii cand si cand.

| 1onur a răspuns:

Când ai ochii pentru cine iubești cu Adevărat da cu Adevărat nu mai ai ochii pentru altcineva. Ce face el nu-i bine nu-i corecta nu-i normal sate rănească in halul ăsta...

| KovacsB a răspuns:

Troll.