| AdelaAdela88888 a întrebat:

Eu sunt împreuna cu un barbat căsătorit am fost cu el când i-a zis soţiei lui că divorţează el s-a mutat la mine ne înţelegem foarte bine amândoi ma prezentat soţiei lui când i-a zis despre divorţ.Voi ce parere aveţi ca sunt amantă? Eu cu el vrem sa ne casatorim

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Și peste 5 ani o să-ți prezinte viitoarea lui soție.
Baftă!

| AliGab a răspuns:

Felicitari! Tocmai ai facut un lucru "minunat" si ai destramat o familie. Casatoriti-va ca sa vezi cum te va parasi si pe tine pentru alta.

| ioana748 a răspuns:

Nici o parere. Dupa cate se pare sotia lui abia astepta sa scape de el.
A eliberat terenul si s-a mutat la tine.
Sa l porti sanatoasa.

| Cipi1212 a răspuns:

Nu este bine să fii amantă.