| Sas a întrebat:

Eu sunt un baiat de 26 ani si nu am nici o prietena si serios am avut dar acum nu mai stiu cum sa agat fete. Nu agatat la propriu si vreau doar o fata care sa ma respecte si sa ma iubeasca asa cum sunt chiar daca sunt bogat.

9 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Daca arati bine, vei vedea ca te plac multe fete si automat se leaga relatie.
Daca iti pui problema cum sa agat, ar insemna ca nu atragi fizic zic eu.
Bogatia nu are treaba.

Nu trebuie sa stie ca esti bogat ca sa fi sigur ca nu vine si se preface pentru ca ai bani ca sa te pacalesti.
Sau daca stie, sa faci sa nu beneficieze de bogatia ta, si asa afli daca e pe interes.
Ca nu sta mult daca nu beneficiaza.
La casatorie faci contract prenuptial, si care e cinstita accepta, care nu, te ia cu minciuna "aaa nu ai incredere in mine?".

Pai prost ai fi sa ai. Una okey intelege ca nu ai cum avea incredere, ca in 90 % din cazuri aia/ala dupa un timp a plecat si a luat din ce avea celalalt.
Deci nu ii inteleg pe aia bogati care zic ca nu stiu daca parteneru e pentru bani sau nu.

| helpforyou a răspuns:

Hmmm... bogat si fara iubita. Cred ca dedici prea mult timp altor lucruri si nu iti faci sufiecient timp pentru viata personala. Pantru a avea o prietena trebuie sa investesti timp si rabdare ca sa cunosti cealalta persoana.

| Mosotti a răspuns (pentru helpforyou):

Nu are treaba bogatia si iubita, el vrea sa fie placut sincer de una. Dar daca are fizic, vin ele la el.

| helpforyou a răspuns (pentru Mosotti):

Cam ai dreptate.

| Mosotti a răspuns (pentru helpforyou):

Ai e, nu are fizic atractiv, eu stiu baieti atractivi si aveau ciorchini de femei, asa ca aia e, si nici bani nu aveau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce bogat esti tu cu masina d-aia?

| DovleacTurbat a răspuns:

Ce model de Tesla e mașina din imaginea ta?

| Trixt3r a răspuns:

In primul rand trebuie sa te antrenezi la băutura, sa poți duce măcar 10 beri fără probleme happy Ultima "gagica" cu care am ieșit la "un suc" era la a 4-a bere pana sa beau eu jumate din a mea si la a 6-a când am terminat eu cu prima happy

Dacă iți dorești sa cunoști o fata, trebuie sa încerci întâi să-ți lărgești grupul de prieteni si cercul social in care umbli, restul o sa vina de la sine. De multe ori si activitățile din timpul liber te pot ajuta sa faci asta, fie ca iți plimbi câinele, fie ca practici un sport sau ca te-ai apucat de croșetat.

Partea cu "agățatul" este pentru "playerii" care nu cauta o relație serioasa, este suficient sa inviți o fata în oraș și sa lași lucrurile sa progreseze in mod natural, poți sa fi sincer cu ea si sa-i explici ca n-ai multa experienta in domeniul asta de "dating" - multe o sa aprecieze.

| mariustanase96 a răspuns:

Salut, Sas! Încearcă să faci ca în basme. Poartă haine de sărac de la pepco sau lidl, cere câte o țigară din când în când și plânge-te de o factură. Așa fetele vor crede că ești sărac. Apoi dă-te la ele, iar cea care te vrea este aleasa. O mai ții o săptămână două în probă (timp în care încă te prefaci că ești sărac) și dacă rămâne lângă tine, îi faci o mare surpriză și îi spui că tu de fapt ești bogat. Ea te va iubi și mai mult. Sper să îți fie de ajutor!