| alakyy a întrebat:

Eu sunt un om. Daca fiul lui Paul este tatal fiului meu, ce sunt eu pentru Paul?big grinbig grin

19 răspunsuri:
| copiladolescent a răspuns:

Tu esti fiul lui paul

| BiuL a răspuns:

Esti nora.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BiuL):

Mda, si asta se poate, dar mai rar rolling on the floor

| BiuL a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca fiul lui Paul este tatal fiului meu, inseamna ca eu sunt mama nepotului lui paul, si sotia fiului lui Paul si atunci Paul este socrul meu.
Sau sunt un OM laughing

| CriSSa537 a răspuns (pentru BiuL):

Buna logicawinking

| BiuL a răspuns (pentru CriSSa537):

Merci, si eu zic nora ca tine, dar baietii astia se incapateaza sa nu ne dea dreptate.

| 0rlando a răspuns:

Ești mă-sa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru Paul esti papagalul cu nevasta caruia te-a inselat fi-su!

| papusica987 a răspuns:

Sunt un om!

| Ella3133 a răspuns:

Din cate am inteles nepotu lui Paul laughing)

| DeejayAndr3y a răspuns:

Esti Fiul Lui Paulhappy

Răspuns utilizator avertizat
| CriSSa537 a răspuns:

100% sigura ca nu e corect raspunsul''eu sunt un om'' pentru ca zice'' Ce sunt eu pentru Paul''Eu pentru Paul sunt un om strain pentru ca as fii divortat se ''sotia'' cu care as fi facut copilul

| CriSSa537 a răspuns:

Deci..eu sunt nora lui Paul deoarece eu nu pot fii barbat si zice ca este tatal fiului meu deci eu as fii sotia tatalui copilului

| ilovei a răspuns:

Wawrolling on the floor)

| Mariya5 a răspuns:

Eu sunt fiul lui Paul

| alakyy explică:

Nash zice

| alakyy explică:

Nu-i corekt nici un rstongue

| Smigun_Tatiana_1987 a răspuns:

Sotie