| tim_6306 a întrebat:

Fata are 34, baiatul are24, si aunt colegi de serviciu. Eu 30 si am fost impreuna 2ani. Tipul a vazut-o trista si s- bagat pe ea stiind a are prieten adica eu. Singura explicatie data de ea a zis ca vrea sa-i acorde tipului o sansa ca ea sa fie fericita. Restul planuri de viitor pe care le facusem impreuna nu au mai contat. Orice i-as spune si e adevarat, ea acum face pe dos. Este greu cand o iubesti si tii la ea, si inca stau la ea. Dupa 2 intalniri tipul a invitat-o la parinti acasa.
De ce fetele astea de34 de ani sunt naive si se cupleaza cu primul venit care o face sa se simta bine. Adica cu unul de 24 de ani.am facut in 5 zile pentru ea cat nu am facut intr-o luna si ea tot asa e. Nu conteaza faptele conteaza doar fericirea de acum a ei.

6 răspunsuri:
| ExistaMosCraciun a răspuns:

Fii bai frate barbat pana la capat, strange-ti toalele de la ea si gata, ca ce ti se pare tie normal si ce nu, se vede cat o intereseaza...

| didiDia a răspuns:

,,Fata'' asta de 34 de ani se pare ca obisnuieste sa se uite la tipi mai tineri decat ea. Ma intreb de ce.

| ioana1704 a răspuns:

Fata nu e naiva e disperata. vrea sa-si faca o familie, copiii ...bla bla. pentru ea ceasul biologic ticae la max acum, intelegi.tu in 2 ani nu te-ai gandit la ceva serios cu ea?

| Hombre a răspuns:

Fa-ti bagajul si pleaca, i s-a pus de zari albastre si bine ca nu te-ai casatorit cu ea, era un esec din faşă pentru ca ce se intampla acum se adevereste. Acum nu vezi asta ca esti furios si te simti tradat, planurile date peste cap si cat mai stai mai mult la ea tot la fel de mult te autoumilesti. Tot raul spre bine ca nu ai nimic oficial, basca copii si nu ai nimic de impartit, deci ia-ti viteza si cauta alta cu proiecţii comune cu ale tale si lasa aiurelile, unica, o iubesc la nebunie, alta ca ea nu mai e, ţăcăneli din astea care mai toţi si le imprimă in cap, ai 30 de ani nu mai esti adolescent. Si inca ceva, tine minte, cand vrei o femeie de viitor sa te orientezi la ce are in cap nu si la c*r, că acolo sunt toate la fel si vezi bine actuala, ea e doar cu, curu'. Succes.

| Hombre a răspuns:

Bai Tim, problema ta care e, grija ei ca a invitato ala acasa dupa doua zile si nu ti se pare tie normal s-au ca tu ai esuat? Ce dracu' faci pe inteleptul acum, tu nu vezi ca esti in plus in relatia asta daca ea iti spune planurile ei cu celalat. Daca avea planuri cu tine nu se ducea cu celelalt, ce nu pricepi, a zburat vrabia din mana. Lucrurile sunt clare acum dupa cum spui ca te-ai gandit 2 ani dar fapte nimic.

| tim_6306 explică:

Normal ca m-am gandit in aproape 2 ani la ceva serios, dar eu am zis si nu au fost faptele. Si normal ca si ceasul meu ticaie la maxim ca vreau si eu copii, vreau o casa, asa ca fac ce nu am facut pana acum si ce se mai poate face in acest timp scurt. Dar ca sa faca casa o tipa de 34 cu unul de 24 nu mi se pare ok, si nu mi se pare ok sa inviti o tipa la parinti dupa 2 zile dupa ce ai cunoscut-o. Astazi mi-a spus ca are ciuda acum ca vede ca am realizat ceva si nu atuncea. Dar ea vrea in continuare sa incerce.