| Violeta789 a întrebat:

Fata mea are 4 ani sunt în proces de divorț cu tatăl ei pana la divorț fata sta 1 săptămână la mine și o săptămână la el problema e ca tatal ei nu vrea să o mai ia la el așa cum sa decis în instanță pana la divorț.Ce aș putea să fac în situația asta?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Tu esti mama sau vreo straina de pe strada?
Cum adica ce sa faci cu propriul copil?
Il cresti, ai grija de el si-l hranesti, il imbraci si-l educi, asa cum face orice mama iubitoare din lume!

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

E copilul tău! Nu? L-ai făcut ți-l asumi!

Vrei să fii "liberă"! Nu?

| Cipi1212 a răspuns:

Dacă a mințit să plătească consecințele.

| Furnicuta000 a răspuns:

Inteleg ca aveti custodie comuna cu domiciliul la tine. In cazul asta nu cred ca poti sa il obligi sa o ia la el daca nu vrea. Poti sa il obligi sa iti plateasca pensie alimentara cel mult