| ALINA46778889999 a întrebat:

Fata surori sotului meu e la noi are 3 ani mama ei a lasat-o la noi câteva zile ea e foarte ataşata de mine soţul meu nu mă lasă să am eu grija de ea pentru ca zice ca sunt însărcinată de asta are el grija de ea mai mult de jucat ma mai joc cu ea dar vreau şi eu să am grija de fata.Cum să îmi conving soţul să îmi dea voie să petrec timp cu cea mică?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

"Cum să îmi conving soţul să îmi dea voie să petrec timp cu cea mică?"

Divortezi de el, ca sclavi si stapani nu mai exista la ora actuala.