| Hitalix22 a întrebat:

Fetele prefera baietii cu sau fara barba? barba insemnand sa fie tunsa si aranjata.

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu cred ca barba te face mai macho si o fata lata masculina, bratele musculoase, fara burtica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritate fetelor preferă băieţii fără barbă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum ii sta mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu,musai cu!

| August99 a răspuns:

Fara normal.

| AdelaElena88 a răspuns:

Sincer, nu mi ar plăcea un tip cu o barba foarte lunga, chiar dacă e îngrijită. Cu sau fără barba, contează sa ai atitudine și multa încredere în tine. Cred ca asta e cel mai atractiv la o persoana; sa se simtă bine și încrezătoare în pielea sa.

| Ivy86 a răspuns:

Fără... clar... oricat de aranjata e, dacă are peste 3 zile e prea mare.

| AdrianaB1 a răspuns:

Eu cred că depinde și de tine. Dacă ești aranjat,înalt porți haine de birou ceva de genu,atunci da.
Din moment ce nu ai gusturi la îmbrăcăminte,nu ești inteligent s-au așa,nu e frumoasă barba pe cuvânt.
Eu prefer fără, să știi și pe cuvântul meu de onoare, fii așa cum ești, nu trebuie să te schimbi, simplu e cel mai bine!

| Idontcare69 a răspuns:

Eu prefer cu barba, dar sa fie aranjata bine :d

| LawlietL886 a răspuns:

Fiecare are gusturi diferite.

| askmefast a răspuns:

Cu barba.Te face mai matur (masculin).

| SelfieWild a răspuns:

Fiecare are gusturi diferite dar eu, cel putin, prefer fara barba.

| Crisan_Emanuela_D_1994 a răspuns:

Depinde da baiat. Pe unii baieti ii prinde si ii arata mai draguti cu barba, pe altii nu.