| Dersixdrawq a întrebat:

FLUTURI IN STOMAC
Da sunt îndrăgostită, el de mine, suntem intr-o relatie si simt ca plutesc.
Problema e ca nu mă mai pot concentra foarte tare asupra invatatului.
SFATURI?

Răspuns Câştigător
| DoctorulManhattan a răspuns:

De ce nu poti invata? Din cauza ca el iti tot da mesaje si te suna? Dacă da atunci ar trebui să îi zici sa iti lase putin spatiu pentru invatat si pentru propria persoana. Dacă te place cu adevarat va intelege, dacă nu da.i papucii.
Dacă motivul e pentru ca te gândesti mereu la el, a.ti putea sa va întâlniți si sa învățați împreună. S.ar putea sa va puteti ajuta reciprocwinking

5 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Trebuie sa iti folosesti bucuria si starea de bine si in alte scopuri.
Gandeste-te ca ai o relatie frumoasa o viata linistita si doar invatatul iti mai lipseste sa fie totul perfect si ai sa vezi ca altfel o sa privesti cartea

| munteanuionvictor a răspuns:

Să înveți.

| BlueDark a răspuns:

Tu amesteci dragostea cu scoala...Incerci sa faci in aceeasi incapere si dormitor, si bucatarie. Apoi te intrebi de ce ai ajuns sa locuiesti in baie...

| ShamelessQboy a răspuns:

Orgasmul te mai poate calma!
Poti sa faci sex sau doar simplu sa te masturbezi si gata!

| petitconseil a răspuns:

Ai sa repeti anul.Asta te pune inapoi cu picioarele pe pamant?