| alexiavio a întrebat:

Fostul meu iubit ma uraste desi el s-a despartit de mine.Cum este asta posibil? Si a mai zis ca vrea sa ma omoare, sa ma scuipe in fata, etc

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

De la zis la facut e drum lung, oamenii spun multe la nervi.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai fetita, la 12 anisori nu ai iubiti, doar un baitel care se juca cu tine si atat.

| dullcat a răspuns:

De ce mai tii legatura cu un asemenea om? Ai mare grija pe unde umbli si ce faci, suna la politie daca se ajunge la scenarii desprinse din telenovele proaste.

| ioana748 a răspuns:

Doamne fereste,

| Madaxo97 a răspuns:

Ce urmărești de fapt? Vrei împăcare sau ce? Lasa-l in pace, pur si simplu ignora-l, nu il mai baga in seamă, nu te omoară, e doar un puști de 12 ani, dacă ai totuși frică povestește părinților neapărat si te vor ajuta ei sa scapi de el, esti inca un copil, esti foarte mică la 12 ani pentru astfel de preocupari cum ar fi relațiile, mai bine ia o pauză de la relații câțiva ani că peste ceva timp poate te vedem postând pe aici ca ai rămas gravidă si nu stii ce sa faci, ai timp de relații, ai timp de sex, săruturi, de tot dupa 17, 18 ani, nu te mai grăbi sa ai relații de acum, mai bine învață ca pe viitor vei regreta ca ai stat sa pierzi timpul cu băieți în loc sa înveți sa ai si tu un job mai bun decât casier la supermarket sau KFC sau vânzătoare.
Învață si lasă băieții, că uite, îți pot face numai rău la vârsta ta, sa te umilească, sa te amenințe, te fac sa suferi. Comunica foarte foarte mult cu părinții, ei ar trebui sa fie cei mai buni prieteni ai tăi.

| Caro34 a răspuns:

Bună! Ce D-zeu i-ai făcut? Apoi, te interesează dacă te urăște; oricum nu mai e cu tine? De omorât nu te omoară fiindcă nu vrea să petreacă întreaga viață risipindu-o după gratii! De scuipat, lasă-l să scuipe; vine timpul când revine și sărută ceea ce a scuipat; ai răbdare și fii o valoare! "Tindichele" găsim pe orice drum, diamante mai rar! Numai bine!

| Cipi1212 a răspuns:

Bună, Ai mare grijă. Ți-ar trebui un ordin de protecție.