| AnastasiaAnastasia10 a întrebat:

Fratele meu mai mare mă cearta aproape din orice eu recunosc ca nu sunt o fata chiar așa cuminte dar nu mi se pare normal ca el sa ma certe nu e el mama sau tata ei au decedat eu am 17 ani și locuiesc cu el și cu sora mai mica care are 9 ani el are 23 de ani. Dupa părerea voastră W ok comportamentul fratelui meu?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da, e ceva normal. Acum el iti tine loc de tată si mamă.

| Madaxo97 a răspuns:

E normal, se poartă ca un tată tocmai pentru că nu ai unul și cineva trebuia să preia acest rol în viața ta ca să te protejeze, mai ales că recunoști că nu ești tocmai cuminte. Este doar îngrijorat să nu te bagi în probleme fratele tău, încearcă să te protejeze.

| Cipi1212 a răspuns:

Fratele tău este foarte grijuliu.