| LauraSofia456 a întrebat:

Fratele meu mai mic are 8 ani îl cresc singura pentru ca, părinți nostri au decedat eu merg la facultate dar şi muncesc pentru mine şi pentru el nu platim chirie locuim în casa parinteasca mama a murit cand la nascut pe el şi tata anul trecut accident de munca lucra în padure la o firma de lemne şi a cazut un copac pe el eu am 21 de ani şi îmi iubesc fratele nu vreau să îl dau la stat când merg la,facultate sau la,munca îl duc la, bunica sau îl las cu iubitul meu el pe mama nu a apucat sa o cunoasca dar pe tata da, şi da el ştie ca parinţi nostri au murit i-am zis adevarul.Seara se pune langa mine se lipeste de mine e asa adorabil.Credeţi ca fac bine ca îl cresc şi ca i-am spus adevarul despre parinţi nostri?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești sigură că mergi la facultate? Mă refer la modul cum scrii. Nici eu nu scriu prea bine.
Te sfătuiesc să citești cât mai mult.

| Cipi1212 a răspuns:

Da. E bine să știe adevărul deși nu știu cât înțelege. Nu îl da la stat. Te poate ajuta și bunica ta sau iubitul tău.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bine sa stie cand de cand e mic dar intr-un mod mai pe,, ocolite'' daca afla cand e mare si socul e mai mare