| AlecMason a întrebat:

Fratilor am si eu o problema. Am intalnit o fata care e cu mine in clasa la inceputul clasei a 9-a si o placeam am evitat prea mult sa ii spun ca o plac si i-am spus cu 24 de ore dupa ce ea s-a indragostit de un alt baiat si am suferit din cauza asta pentru ca nu am atatea lucruri in comun nici cu clona mea si pentru ca ea ma intelege foarte bine si este si frumoasa si de 3 luni tot incerc sa o uit si sufar in continuu si sincer nu mai rezist nu stiu cum pot sa fac sa nu ma mai gandesc la ea cineva sa ma ajute va rogsad?!?!

Răspuns Câştigător
| Matt24 a răspuns:

Relatiile in clasa nu merg, nu tin prea mult.De uitat, poate reusesti in vacanta cand nu o vei mai vedea si poate cunosti pe cineva nou

| AlecMason explică (pentru Matt24):

Thanks brotherwinking o sa incerc sa imi fac o prietena si chiar ai dreptate vine vacanta poate o uit mai sti multumesc!happy

4 răspunsuri:
| razvan2011 a răspuns:

Incearca sa iti faci alta prietena si vei uita daca nu merge (las ca nu furam tibi draga) vei uita in timp

| Pedrorock a răspuns:

Incerca sa iti faci alta iubita si cu timpul sigur o vei uita eu ma regasesc in muzica incerca funda

| derpina a răspuns:

Uita-te in jurul tau. nu vei putea uita pana vei gasi alta cel putin la fel de buna. dar ca sa gasesti trebuie sa deschizi ochii si/sau sa cauti. asta daca fata nu vrea nicicum