| anonim_4396 a întrebat:

Fratilor am si eu o problema..Stiu ca o sa sune banal dar..Am o fata la scoala si am fost cu ea..si m-am despartit si acum de 6 luni tot incerc s-o cuceresc inapoi dar..nimik..Va rog vreau propuneri bune cel mai bun FUNDA.

Răspuns Câştigător
| NonSmart a răspuns:

Marian, iti spun in felul urmator, sigur si-a gasit un nou iubit daca te-a parasit!
Iti sugerez sa incerci la o alta fata, dar iti dau un sfat, sa nu fie prea frumoasa caci altfel ti-o va fura altcinevabig grin
Incearca replici cat mai constructive, sa nu incerci la o fata rasfatata caci iti va cere sa ii cumperi multe chesti, crede-ma!
O fata care sa fie intelegatoare.
Ok deci sa revenim la acea despartire, daca ea va veni inapoi la tine iti spun sa nu accepti, deoarece este genul de fata care te schimba ca pe haine!
Iti urez noroc cu o prietena noua!

| mariandinu75 a răspuns (pentru NonSmart):

Asa e merci mult

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un prim sfat ar fi sa nu mai folosesti k in loc de c.

| snake260889 a răspuns:

Nu trebuie s-o cuceresti. fii direct cu ea si asa nu o sa iti lungesti suferinta.afli exact daca poate fi ceva sau nu

| Mystyk4you a răspuns:

Nu are rost sa mai incerci. odata ce s-a terminat odata intre voi de ce sa mai incepi inca o data? mai bine ti-ai folosii sarmul pentru o alta cucerire;-)