| AndyStyleFrizerie a întrebat:

Frizeria la Domiciliul clientilor!
Ce parere aveti?
Pro & Contra!

Orice raspuns este binevenit!
Stima!

Răspuns Câştigător
| ochiverzi91 a răspuns:

PRO! Cine mai vrea in ziua de azi sa se deplaseze din casa? Plus ca, atunci cand il tunzi poate sta pe internet, cu laptopul in brate, ii scutesti de multe eforturi, de ex imbracatul, drumul pana la coafor, multora le e rusine sa mearga la coafor din cauza ca sunt multe persoane care stau si se uita la tine cat timp asteapta cu vopseaua in cap sau alte chestii. E mai comfortabil acasa. happy Buna idee!

| AndyStyleFrizerie explică (pentru ochiverzi91):

Am declarat raspunsul tau castigator deoarece in raspunsul tau am ragasit in mare parte ceea ce am scris deja pe site-ul frizeriei la domiciliul clientilior.
Site-ul este in constructie, dar il poti accesa la :
test.webzilla.ro
Stima

17 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Este o idee destul de buna, plus ca poti lua mai mult, daca te deplasezi tu la el acasa, pentru ca este tunsul + taxa de drum.
Singura chestie este ca dupa ce termini sa faci si curat.
Este o idee buna. Pro!

| AndyStyleFrizerie explică (pentru MenInShadow):

Salut.
Ma gandeam sa iau o taxa de drum doar daca distanta de la mine pana la client despaseste 10 km.
In acest caz am sa iau 5 lei taxa de deplasare.
La asta m-am gandit si eu, la curatenia dupa tunsoare si o solutie ar fi un aspirator de mana.Nu este foare mare, nu ocupa mult spatiu si isi face treaba.
Multumesc!

Stima

| MenInShadow a răspuns (pentru AndyStyleFrizerie):

Foarte buna ideea, 5 lei este si ieftin, spre deosebire de altii, iar ideea cu aspiratorul de mana este foarte buna, nu costa nici mult, si isi face treaba repede si bine...
Succeswinking

| Floris83 a răspuns:

E fain, o ideea tare...vezi ce iese, mi se pare cool!

| AndyStyleFrizerie explică (pentru Floris83):

Multumesc pentru apreciere.
Ai aruncat o privire pe site?

test.webzilla.ro

Toata Stima

| Floris83 a răspuns (pentru AndyStyleFrizerie):

E fain site-ul, îmi place ideea, știi să te descurci, Domnul să te ajute!

| AndyStyleFrizerie explică (pentru Floris83):

Multumesc. Sa dea dumnezeu!

| Fizy93 a răspuns:

E o idee buna, doar ca... cine ar vrea sa isi murdareasca casa?

| AndyStyleFrizerie explică (pentru Fizy93):

Daca clientul are garatia ca nu isi va murdari casa deloc in urma tunsului vei apela la acest serviciu?
Un aspirator de mana plus o folie special facuta de pus pe jos, ma va ajuta sa nu las mizerie, si clientul o sa fie multumitwinking

Stima

| Fizy93 a răspuns (pentru AndyStyleFrizerie):

Iti urez succes, sincer! Sper sa iti iasa afacerea!

| AaaMoods a răspuns:

Pro! sa vi cu instrumente la tine!+bacsis de efort laughing

| AndyStyleFrizerie explică (pentru AaaMoods):

Normal ca vin cu instrumentele la mine big grin

Bacsis-ul nu este necesar, dar daca insisti nu am sa te refuz.
Stima

| iulikutza33 a răspuns:

Pentru mine e indiferen...ori ca ma duc eu la frizer or ca vine el la mine e aceeasi chestie.Dar ca sa ai cu un vot in plus...prohappy

| AndyStyleFrizerie explică (pentru iulikutza33):

Multumesc pentru raspuns!
Stima!

| iambusy a răspuns:

E ok... buna idee

| AndyStyleFrizerie explică (pentru iambusy):

Multumesc pentru raspuns!

Stima!