| Yrynella a întrebat:

Funda! Ô intrebare importanta, i-am spus prietenului meu ca il iubesc si el mia sus l-a fel acum, nustim care dintre noi cel mai mult iubeste, si i-am spus ca o sa ma gindesc la o problema cum ca care dintre noi iubim cel mai mult, si nu stiu cum sa dovedim asta unul altuia, poate stie cineva vreo solutie daca da, scretimi-o atunci. ofer funda!

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

,, nustim care dintre noi cel mai mult iubeste,,
CE conteaza? pe bune.ce conteaza?

| Nimeni_9118 a răspuns:

Bună! Poartă-te frumos cu el și în caz de vreo neînțelegere, mai lasă de la tine! Nu fii suspicioasă, să ajungeți să vă controlați telefoanele! Dacă veți fi sinceri unul cu celălalt, fii sigură că relația voastră va merge! Baftă!

| Bianca_4142 a răspuns:

Trebuie sa fii sigura ca te iubeste asa cum uh il iubesti...ca daca el vede ca uh il iubesti mai mult decat el o sa profite de tine sh pana la urma o sa te paraseasca.Dar daca va iubiti mult asta nuh conteaza.Trebuie sa ai incredere in el sh daca va certati mai lasa de la tine DAR ai putina grija ca daca te indragostesti de el pana peste cap el o sa vada sh o sa profite de tine fara sa iti dai seama! SUCCES!kisskisskiss