| gaby12_1342 a întrebat:

[Funda] Sa zicem ca un baiat se intalneste cu o colega de clasa pe drum

si merge cu aceasta pe jos

ce ar trebui sa vorbeasca respectivul baiat cu fata

cum sa o faca sa inteleaga ca acesta o place?

Răspuns Câştigător
| NighTy a răspuns:

Salut!
Sa o intrebe pe respectiva fata daca vrea sa iasa la un suc si ii spui ca iti cam place de ea si intreab-o pe ea daca te place si poate cadeti de acordtongue
Fundabig grin?

plssbig grin

4 răspunsuri:
| CenturyChild a răspuns:

Hmm greu de spus. Ar trebui dupa parerea mea sa ii faca macar un compliment (eventual nu ceva in genu' : imi place nuanta asta de verde a jachetei...). Facandu-i complimente va intelege ca cel putin o apreciaza pentru ceva big grin.

| cornel a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa ii spuna direct.

daca zisasi ca merg amandoi.

e cel mai bine.

sa isi spuna lucrurilor pe fatahappy

| afrodyta a răspuns:

Pei eu as vorbi mai intens cu ea, nu numai de scoala.Intreab-o ce face in timpul liber si daca iesiti odata afara amandoi si atunci cand iesiti vorbeste mult cu ea si fi dulce si fa-o sa se simta bine. Spune-i multe complimente, asa isi va da seama de sentimentele tale.

Funda?:*

| consilierindragoste a răspuns:

Sa povesteasca despre un film de dragoste daca despre asta vrea sa aduca subiectul.sa nu uitam toate fetele viseaza la fat frumos si atuci tu trebuie sa devii fat desteptul.contacteaza-ma incerc sa te ajut