| anonim_4396 a întrebat:

Fundita) nu am prieteni. am 3 fete ce stau la mine in apartament 2 stau in aceeasi camera, mananca impreuna... etc, iar cea care sta cu mine mai mult vorbeste cu o vecina...in clasa la fel nu prea vine nimeni la mine la banca trebuie sa merg eu la ele. ce sa fac?

2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Si eu sunt asa de 10 ani.happy Crede-ma ca e mai bine sa fi asa mai singuratica pentru ca cei din jur o sa iti vrea raul mai tarziu pentru ca asa sunt oamenii...rai.sad Eu ma simt bine asa singura.Am avut 2 asa-zise"prietene"care m-au vorbit pe la spate mereu si mi-au facut numai rau.Am un iubit de 2 ani si ma simt bine asa deci cred ca, daca nu esti prea mica, sa iti faci un iubit sau sa iti faci un amic baiat pentru ca baietii sunt mai de treaba decat fetele.happy

| ZuettH a răspuns:

Paii happy vii si sociala dar fii si pentru tine doarr :X