| Lelita a întrebat:

FUNDITA Relatie de 1 an el 20 a plecat 3 luni in alta tara la lucru se va mai intoarce la mine? sau totul o sa se spulbere?

Răspuns Câştigător
| Me01 a răspuns:

Buna
3 luni nu e foarte mult timp, important e sa Țineți legătura si sa vorbiti in aceste 3 luni.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu in locul lui uitam de tine laughing vezi cei poate mintea daca merge la curve, etc

| Felys a răspuns:

Depinde de ce oportunitati ii vor iesii in cale acolo unde este acum

| Me01 a răspuns:

Multumesc

| MidnightMemoriesMM a răspuns:

Daca te iubeste o sa se intoarca, te asigur. Fiecare femeie trebuie sa aiba metodele ei de a-l pastra langa ea. Incearca sa ti le gasesti pe ale tale si incearca sa-l faci sa se intoarca la tine.
Nu distanta distruge o relatie, ci neincrederea. Ai incredere in el si o sa se intoarca. :*

| Aaroon a răspuns:

Nu.