| cookiemonster_3945 a întrebat:

Heei. Imi place de un baiat, cred ca si lui ii place de mine. Ne vedem numai sambata, pentru ca atunci sta la bunica lui. Avem acelasi grup de prieteni; a incercat sa ma sarute de cateva ori, dar in gluma.
Cum ii arat ca il plac?
Si cum sa il sarut, dar sa nu vada nimeni? happy big grin

Răspuns Câştigător
| Anonym111 a răspuns:

Hi:* pai chiar daca el incearca in gluma...ar fi bine sa il lasi sa o faca pana la capattongue si vei vedea atunci reactia lui. Asa isi va da seama ca il placi. Cred ca asa am reusit sa iti raspund la ambele intrebari happy Bafta!>big grin

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te duci langa el si ii zici; hai sa mergem intr-un loc mai linistit unde sa nu fie nimeni si acolo incepi sa il mangai si il prinzi odata si ii tragi un sarut care il va lasa K. O.winking sper sa aud de bine.

| cookiemonster_3945 explică:

Mda...mersi pentru ajutor, chiar a mers, dar acum nu il mai plac. laughing