| tfbdbcdysrrytsyxFhcsydtxtycarycadfgc a întrebat:

Heey TPU! Am 13 ani si am nevoie de un sfat.Acum cateva zile mama a plecat de acasa pentru cateva ore si am ramas cu tata.El a crezut ca am plecat cu mama asa ca a intrat la mine in camera ca sa stinga luminile.La mine in baie era lumina pentru ca imi faceam un dus... A intrat si a iesit repede, iar apoi s-a scuzat.Nu stiu cum ar trebui sa ma comport acum pentru ca ma simt foarteee prost. Dupa am incuiat usa si am uitat o asa pentru ca am adormit.Cand mama a venit acasa a vrut sa vada ce fac si a observat ca usa este inchisa. aproape au spart usa(saptama asta am fost foarte obosita si nu am auzit nimic)Intr un final am deschis usa si a fost super ciudaaaat.De dimineata mama a venit la mine si m aintrebat si a fost oribil.Cica tata i-a spus ca gen el este de vina pentru tot....Ma simt foarteeeeeeeeeeeee prost.Cum ar trebui sa ma comport si ce sa fac sa nu mai ma simt asa?

Răspuns Câştigător
| modjolica a răspuns:

Probabil e doar un accident, nu te îngrijora. E ok dacă simți nevoia să-l eviți o perioadă, dar îți vei reveni repede, nu sunt motive de îngrijorare

4 răspunsuri:
| munteanuionvictor a răspuns:

Nu trebuie să faci nimic.

| Freya1 a răspuns:

Eu am 22 de ani si am patit cu tata lucruri asemanatoare in timp iti va trece pentru ca vei uita.A fost doar un accident asa ca nu iti mai face griji parinti tai sunt suficent de maturi incat sa constientizeze ce s-a intamplat

| mihai69 a răspuns:

Băi fată - e tac'tu, ce naiba! nu era Jack the ripper! Chiar nu ai nimic de făcut și nici nu trebuie să te simți ciudat.

| miolina a răspuns:

Roag-o pe mama ta ca sotul dansei sa-si ceara iertare de la sotia lui promitandu-i ca nu se vor mai repeta astfel de greseli in familie.