| Alexia87991 a întrebat:

Hei
Am cunoscut un băiat pe Badoo si îmi place maxim de el,faza e ca e plecat în Anglia si mi-a propus sa vin la el,mi-a zis că îmi plătește taxa pașaportului si vine cu avionul aici si dupa plecam înapoi amândoi.
Desi ne știm de putin timp,el zice ca s-a îndrăgostit de mine si ca ma vrea,faza e ca astazi nu prea mi-a mai răspuns la mesaje,a fost mai sec si abia de am vorbit dar am zis să îl înțeleg pentru că a venit din România si a zis ca se culca dar dupa mi-a scris ca s-a trezit,dupa ca a adormit iar si tot asa în final nu mai răspunde deloc.
I-am zis ca o prietenă mi-a zis sa nu plec eu el, el mi-a răspuns ca ma influențează si ca el o sa ma iubească nu o sa îmi faca rau dupa care nu am mai dat iarasi de el...de parca ar face treburi noaptea.
Mi-a zis ca sunt diferită de ce stie el,ca se uita mereu la pozele mele peste tot si ca ma urmărește,exact asa s-a exprimat si ca de abia așteapta sa fiu acolo cu el ca ma vrea, m-a cerut si de iubita desi nu ne stim încă.
Mi se pare ciudat faptul ca nu a mai răspuns adica chiar este posibil sa adormi dupa ce abia te-ai trezit si tot asa? de ce simt ca e ciudat? dar daca voia sa îmi faca rau mai venea el cu avionul după mine? tipul are 23 ani, asa s-a prezentat iar eu 19. Tin sa mentionez ca are un seria 3...bmw,ce a ce m-a facut sa ma gândesc daca a luat-o din bani cinstiti. Poate chiar o fi obosit si o fi dormit azi iar eu exagerez?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este Proxenet!
Te cheama ca sa te poate vinde usor peste hotare, taman bine il scutesti pe el de o durere de cap, ducandu-te taman la el. De aceea te-a chemat si s-a oferit sa-ti plateasca si biletele de avion si tot.
Si nu-ti raspunde la mesaje sau la video cand vrei tu fiindca are multe alte femei cu care trebuie sa comunice si sa le convinga sa se duca la el, exact cum a facut si cu tine.
Doamne cu cata usurinta va duceti ca mustele fara creier, fara sa ganditi macar la capcana intinsa in care va bagati singure.

| Alexia87991 explică (pentru Violleta2022):

Bună!
Astăzi îmi răspunde din nou la mesaje, a zis ca el plânge la filme și eu îi zic de produs.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Alexia87991):

Vrajeala de 2 lei!
Asa fac toti proxenetii, iti spune xact ce vrei s aauzi, ca-s sensibii, ca plang ca femeile, ca sunt dulci si sensibili, absolut tot ce o femeie naiva vrea sa auda, numai sa te convinga sa te duci tu aoclo, ca-ti arata el adevarata fata cand ajungi acolo.
Eu sunt socata cat de usor esti tu d epacalit, cum unul care nu te-a vazut in viata lui pare subit indragostit de tine in asa fel incat iti cere sa te duci la el in Anglia, chiar platindu-ti biletul de avion, ca apoi sa vina cu tine in tara... deci poveste cusuta cu ata alba, fara nici o logica!

| Alexia87991 explică (pentru Violleta2022):

Avea iubita în final si mi-a zis ca era pus de un fost de al meu sa își bată joc de mine

| ioana748 a răspuns:

Nu va veni cu nici un avion după tine. Va invoca nu stiu ce probleme si fie iti va cere bani, fie te va face sa te duci singura si cum spun si restul va aplica metoda lover boy. Inchide orice comunicare si punct.

| FreddieM a răspuns:

Selecție naturala.
Cheers

| Marius22222222222 a răspuns:

Noroc că ai menționat de BMW seria 3.

| Cipi1212 a răspuns:

Poate fi un loverboy. Să nu te duci după băiat.

| Cinic a răspuns:

Biologia nu poate fii fentatata, ocolita.
Biologia > logica si rationamentul. The power of look's...

| kalasnicov22 a răspuns:

Seamana cu metoda Lover boy.
Isi cumpara un X5 dupa ce te vinde la albanezi.

| Korkodeln a răspuns (pentru kalasnicov22):

E FIX metoda "Lover Boy", aplicatie ca la carte, Maricica asta din postare nu exista de fapt, este un asa numit "rage bait", se preface ca e proasta ca sa obtina comentarii.

Dar e bine pana la urma. ca se vede ca au inceput fetele sa-si dea seama si pana la urma pleaca doar alea care chiar vor sa faca asta si nu ca sunt pacalite de nenorocitii astia.

| MarYaNM a răspuns:

Nu vor femeile sa recunoasca, dar sunt cu mult mai p****e ca un barbat.

Personal, chiar nu m-as duce in alta tara cu o fata intalnita recent, nici sa fie buna in draci si frumoasa foc. Nu de proxenetism, dar te poate jefui de bani, telefon si poate te mai si drogheaza.