| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am si eu o intrebare la cei care se pricep... Eu am un prieten, care nu sta prea bine cu banii si tot imi cumpara bratari, ciocolata... din astea. si eu sunt fericita. intr-un fel. eu nu prea sunt cu dulcegariile astea. sau sa-i spun ca-l iubesc sau ca-mi arat afectiunea fata de el, Si nu stiu ce sa fac sa-i multumesc intr-un fel. Va rog ajutati-ma... Rasp cel mai bun primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| negru30 a răspuns:

Iubirea se arata - nu se vorbeste - daca este baiat destept intelege

3 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Multumesc

| Fineness a răspuns:

Spune-i adevrul.Sigur va intelege daca te iubeste.

| danut222 a răspuns:

Pai spune-i simplu... ca nu-ti place ciocolata. si sa nu-ti mai cumpere sti ca el daca-ti cumpara si vede ca nu vrei se gandeste la altceva deci eu iti zic sa-i spui sa nu-ti mai cumpere ca nu-ti place si sa izici cal iubesti si fara sa-ti dea daruriwinking