| strawbbery98 a întrebat:

Hei,am si eu o intrebare,nu imi dau seama daca un baiat ma place,avand in vedere ca vorbim in fiecare zi de vreo luna si jumatate,pe la scoala mereu ma saluta si se uita dupa mine(asta fiind dinainte sa vorbim,ne cunosteam doar din vedere),imi zice ca vrea sa ne mai vedem, sa ma sarute,iar intr-o seara ne-am intalnim pe strada si am observat ca voia sa ma sarute, problema este ca este intr-o relatie tot cam de o luna si jumatate, insa am o vaga impresie ca sta cu fata aceea din alte motivelaughing.

Răspuns Câştigător
| Turquoiise a răspuns:

Heii :3

Este cu fata aceea dar te place pe tine. Şi mie mi s-a întâmplat. Ar trebui să aştepţi să se despartă de ea şi după ce o face, să te duci să vorbeşti cu el.

Baftă! :3

| strawbbery98 explică (pentru Turquoiise):

Multumesc mult de sfat :*

| Turquoiise a răspuns (pentru strawbbery98):

Nu ai pentru ce. Merci de funda :3

16 răspunsuri:
| Andrei_Kovacs_1993 a răspuns:

Pai fa tu primul pas

| strawbbery98 explică (pentru Andrei_Kovacs_1993):

Vrei sa ma duc eu la el sa il sarut?laughing

| Andrei_Kovacs_1993 a răspuns (pentru strawbbery98):

Nu doar sa ilfaci sa intelaga daca iti place de el

| strawbbery98 explică (pentru Andrei_Kovacs_1993):

Eu cred ca l-am facut laughing

| Andrei_Kovacs_1993 a răspuns (pentru strawbbery98):

Pai atunci saruta sa-i vezi reactiea

| strawbbery98 explică (pentru Andrei_Kovacs_1993):

Si daca ma intreaba de ce am facut asta ce ii zic? oricum mi-a zis de mai multe ori ca pot sa il sarut cand ne vedem.

| Andrei_Kovacs_1993 a răspuns (pentru strawbbery98):

Pai vezi daca ti-a spus sarutal si zi ca-l placi simplu

| strawbbery98 explică (pentru Andrei_Kovacs_1993):

Si daca el doar vrea sa isi bata joc de mine?

| Andrei_Kovacs_1993 a răspuns (pentru strawbbery98):

Daca nu incerci na-i de unde sa stii

| strawbbery98 explică (pentru Andrei_Kovacs_1993):

Ok,mersi de sfaturi :*

| xDanyxDany a răspuns:

Nu mai sta cu fata aceea, de crezi ca te vrea pe tine? sigur s-a despartit de ea pentru ca te place pe tine crede-ma, sau daca nu s-a despartit de ea inseamna ca vrea sa te puna la incercare pe tine si apoi sa o lase pe eawinking

| strawbbery98 explică (pentru xDanyxDany):

Cred ca ai dreptate, multumesc de raspuns, inca este cu ea imi zice si cand se intalnesc laughing. Joaca la doua piane, si asta nu inteleg la el, s-a imprietenit si cu una din prietenele mele foarte bune.

| marinelaella a răspuns:

Hey! Pai s-ar putea sa te placa,dar s-ar putea sa te induca in eroare cu "dulcegariile" lui. Deci,tu fii atenta si smechera, nu te lasa "pescuita" asa usor. Deci, mai intai el trebuie sa o paraseasca pe actuala si numa dupa aceea sa incerce cu tine, ai grija cu el, caci daca ar face acelasi lucru cu tine. Sa-ti zic ceva: baietii au 1001 de fete, ai grija cu ei!

| strawbbery98 explică (pentru marinelaella):

La a 2a varianta m-am gandit si eu, insa nu stiu de ce ar face asta, multumesc mult de sfat :*.