| Vlad162 a întrebat:

Hei,am si eu o intrebare.o pun direct. Sunt baiat, am 17 ani, la fel ca si prietena mea cu care sunt de 9 luni. Avem o relatie frumoasa,dar sunt curios cum as putea sa aduc ceva nou,sa o surprind cu ceva odata,sa ies din normal cu ceva,pentru ca nu vreau sa se instaleze monotonia intre noi. Eu ii tot aduc mereu si flori si ciocolata,iesim aproape zilnic la cafenele si restul, dar as vrea ceva deosebit. Orice sfat e binevenithappy

5 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

O cina romantica in oras.

| MadalinaaIoana a răspuns:

Poi eu zis sa ii pregatesti o cina romantica, sau sa ii cumperi o bluza, esarfa cu coloare ei preferata, sa-i cumperi un latisor, sa-i faci o declaratie de iubire ( nu de pe net, o faci tu, scriind din inima ). Esti un baiat de treaba daca faci tot ce ai zis si cred ca te iubeste mult pritena ta. Mult succesc!

| MadalinaaIoana a răspuns:

E dragut din partea ta ca te gandesti mereu la ea si ii faci cadouri. Cred ca va aprecia orice ii vei da.Eu zis sa o chema la tine acasa, unde ii vei pregati (tu ) o cina romantica.Sau poti sa ii cumperi o bluza, o esarfa, o caciula si un fular, cu culoarea ei favorita.
MULT SUCCES!

| rebecutzaa a răspuns:

Pai ai putea sa ii faci o surpriza! fa o petrecere cu prietenii vostri comuni sau:
-cumparai o haina care si-o dorea de mult
-mergeti la un picnic
-mergeti intr-o excursie
-compunei un cantec despre ea asta o va da pe spate!

| eevvaa a răspuns:

Depinde de preferintele ei si ale tale, poate vreun sport mai extrimal, ceva care sa va invioreze.