| Marina200697 a întrebat:

Hei! Am vazut la cineva pe facebook ca putea sa adauge la familie si sot(i), dar nu la starea amoroasa. Acolo unde adaugi si surori/frati/verisori/etc.

Stiti cumva cum pot face si eu asta?
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Asiris23 a răspuns:

Pai, stii acolo sub poza de profil, unde scrie about/despre? dai acolo. Dupa ce gasesti capitolul: Familie/Family dai pe editare/edit si apar fratii/mama etc ce ai tu setat pe facebook ca familie, si mai jos apare "Add a another family member/ Adauga un alt membru dintr-o familie" selectezi categoria si scrii numelewinking Bafta, funda please puppy dog eyes

| Marina200697 explică (pentru Asiris23):

Mersi frumos big grin Pupici :*

1 răspuns: