| Alina230120002016 a întrebat:

Hei, băieți! La prima întalnire, ce v-ar surprinde plăcut la fată? Ce gesturi, cuvinte etc?

Răspuns Câştigător
| madcerisier a răspuns:

Depinde de baiat. Eu am intalnit baieti/barbati carora le facea placere sa discutam. Asadar, subiectele noastre de discutie nu se terminau niciodata si erau foarte diverse. Dupa parerea mea este important sa creezi o atmosfera degajata si relaxanta, o atmosfera si o experienta pe care el si-ar dori sa o mai repete. (asta in cazul in care iti doresti si a doua intalnire.)

Pana la urma prima intalnire este despre a va cunoaste unul pe celalalt. Lasa-l sa te descopere asa cum esti tu de fapt. Nu te ascunde in spatele unor stereotipuri.

Dupa intrebarea ta mi-am dat seama ca esti o fata care isi doreste ca cel de langa ea sa se simta apreciat si special. Lasa-l sa vada asta la tine. Cine nu si-ar dori sa aiba alaturi o persoana care nu se gandeste doar la ea?

7 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Un org.asm.

| RAY a răspuns:

Imi place orice om cu care am ce discuta indiferent de sex, unele fete ma suprind cu aspectul lor fizic altele cu inteligenta lor

| Deaad a răspuns:

Ar fi misto sa nu scoata un cuvant si sa stea tot timpul pe telefon.

Din timp in timp sa ma zica:"Da","Nu","Mhm".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-ar placea sa nu faca nimic

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Un inceput ar fi sa para cel putin interesata de ceea ce zic daca intelegi

| Rony23 a răspuns:

Limbajul si tonul vocii

| Speeeeeeeed a răspuns:

M-ar surpinde placut sa nu puna intrebari tampite ca " cat castigi la luna? ai un samsug s7? ce masina ai? ". In rest, gesturi si cuvinte difera de la persoana la persoana. Degeaba iti zic ce imi place mie pentru ca nu o sa ii placa si altuia asta.