| anonim_4396 a întrebat:

Hei buna sunt carla si maine ma duc sa fac un film dar si maine e ziua mamei ce sa fac?

5 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Ai putea sa-i iei un cadou pe care sa i`l dai maine dimi`. sa ii spui la multi ani si sa iti ceri scuze ca nu poti fi cu ea de ziua ei happy asta daca alegi filmul.

| Alecsandraa97 a răspuns:

Aici este decizia ta. Fa-ti timp pentru amandoua, adica dimineata si seara happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Renunta la film daca nu e asa important puneti inainte intrebare :care este mai imortant? fim=lmul sau bucuria mamei mele? sper sa te ajute... Funda?

| DrPedobear a răspuns:

Mergi impreuna cu ea la film, sau cu toata familia. Du-o la IMAX daca vrei sa-i faci o surpriza. Probabil o sa se bucure foarte tare mai ales daca n-a mai fost de multa vreme la cinema. In felul asta impaci si capra si varza cum s-ar spune happy

| mileyen a răspuns:

WoW. ce film? Eu zic ca ar trebui sa-ti imparti ziua in doua pentru a putea sa le faci pe ambele... sau daca nu poti ia-o si pe mama ta la fimari. Poate se va distra, isar dupa ce termini puteti merge "sa va distrati"winkingSper ca sfatul meu iti va fi de ajutor.

^^ aD@ ^^