| AlinaMaria123 a întrebat:

Hei,de cateva zile ma framanta ceva...Mi-a placut de un tip, insa ne-am indepartat.Intre timp am gasit alt tip si "m-am indragostit".Dar nu era dragoste, era un fel de atasare...Nici nu stiu cum sa explic. Faza e ca ma indepartez si de acest baiat, lui ii place de alta...E complicat...Si acum imi este dor de primul tip...Nu l-am uitat,nu pot sa il uit,mi-a mai placut de alti baieti,dar sa ii iubesc ca pe el niciodata...Mi-e dor de el, dar nu sunt in stare sa ii scriu un "ce faci?".Nu stiu ce sa fac...Sa il uit,sa ma intorc la el? Vreau sfaturi, va rog...Si cateva argumente...Multumesc pentru timpul acordat. Funda

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Uita-l!

| SkyPilot a răspuns:

Daca relatia nu a mers, uita-i pe amandoi. De obicei lucrurile de acest gen, daca e sa mearga, merg din prima. Daca au existat despartiri sau probleme serioase, intotdeauna vor exista indoieli cu privire la relatie. Nu te mai gandi la primul si timpul te va vindeca.

| Lawliet14 a răspuns:

Sa-i scrii "ce faci", fraiero! De ce l-ai uita? E rau? E ceea ce iubesti tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ii scrii "ce faci?" crezi ca totul revine la normal?
Ii schimbi asa cum ai tu chef si tot tu ramai singura. Framanta-te in continuare.