| Alice257 a întrebat:

Hei..este ziua mea de nastere in curand si sunt cam indecisa..nu stiu ce sa aleg intre un tort de ciocolata de cofetarie sau facut acasa de o bucatareasa? voi ce ati alege?( scuzati-mi categoria)

Răspuns Câştigător
| Zazy a răspuns:

Hmm, dacă vrei un tort mai frumos, cu mai multe decoraţiuni şi alte chestii, ia-ţi un tort cu ciocolată de la cofetărie. Dacă preferi un tort mai simplu, făcut de mama acasă... E alegerea ta! Eu în locul tău aş alege tortul de la cofetărie. Dar nu cred că părerea mea contează prea mult. La mulţi ani, apropo! :* O zi bună, Alice!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de cofetarie. Unele exagereaza si insiropeaza blatul prea mult dar daca ai mai mancat acolo sau cunosti pe cineva si recomanda eu votez pentru cofetarie. Stii sigur ca-ti fac ceva calumea iar in cel mai rau caz doar o sa fie prea dulce. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel făcut acasă.

| Vi003 a răspuns:

Lasa-i pe-ai tai sa decida! Tu simte-te rasfatata in aceste zile si spune-le ca astepti doar surprize din partea lor si ca o sa le multumesti la final pentru efortul depus. Ce, ai chef sa coci vinete pe caldura asta? La multi ani!

| Sarcopt a răspuns:

De casă

| blablabla66 a răspuns:

De 10.000 de ori cel facut de o bucatareasa de casa. Oricate ai lua de la cofetarie nu se compara gustul artificial cu cel de casa.