| addictedToBitches a întrebat:

Hei :*

Imi place mult de o fata...ma inteleg foarte bine cu ea. Dar acum o vara cand era indragostita de mine nu am vrut eu. A venit intr-o zi la mine acasa, si am dat sa o sarut de vreo 3 ori a acceptat. Ziua urmatoare am mers la alergat am vorbit foarte mult am sarutat-o in ziua aia de vreo 50 de orilaughing seara pe mess mi-a zis ca i-a placut dar nu prea a fost bine, pentru.ca nu suntem impreuna bla bla blachatterbox. Faza e ca nu stiu daca ma place si vreau sa fiu cu ea... e cam ciudata asa de felul ei.
Ce sa fac?
Cum sa fiu cu ea?

Funda:*

Răspuns Câştigător
| anamariagabi a răspuns:

Hey...nu-ti face atatea griji sigur s-a distrat si asteapta sa o intrebi daca vrea sa fie cu tine nu ezita intreab-o sigur va zice da (pe mess fata in fata cum vrei tu) BAFTA!

10 răspunsuri:
| aDyTzZa_5176 a răspuns:

Pai...intreabo daca te placewinking...sh incearca sa o cunosti mai bine:*

| kikita99 a răspuns:

Ii zici scurt vr sa st cu mine si daca zice da ii zici ma ubesti? si daca da gata pah fundita daca tia plk

| bloodbaa a răspuns:

Simplu mergi ca un copil cuminte ce esti cu o floare in mana si ii zici daca vrea sa iasa cu tine big grin. o sa accepte te asigur happy

| Kiddzutsa a răspuns:

Ce frumos, chiar te place, pentru ca daca a zis "zis ca i-a placut dar nu prea a fost bine, pentru.ca nu suntem impreuna bla bla bla" bate apropouri de, hai stai cu mine, faceti intr-o noapte un pool sau ceva, bateo si dai porunca sa iti raspunda la intrebare [ o intrebi daca vrea sa fie cu tine ]
Fundita:$? :*

| TrixLove a răspuns:

Mai bine lasa o saptamana sa treaca...si nu va vedeti. dupa 7 zile, intreab-o ce mai face, etc. si invit-o in oras. daca ai caini\caine, iesi cu el\ei. Cainele este cel mai bun magnet pentru. fete. daca nu ai caine, iesiti asa. Incearca sa ii acorzi spatiu. Cred ca de asta ti-a zis ce ti-a zis pe mess in seara respectiva. E din cauza ca nu avea spatiu, saraca. Fa ce ai facut si pana acum, dar mai lent. Lasa lucrurile sa mearga de la sine. multa bafta! funda?

| DianaScorpio a răspuns:

Sa vorbesti cu ea deschis despre acest subiect. Unul dintre cele mai importante elemente in orice tip de relatie este comunicarea.

| Kiddzutsa a răspuns:

Ce frumos, chiar te place, pentru ca daca a zis "ca i-a placut dar nu prea a fost bine, pentru.ca nu suntem impreuna bla bla bla" bate apropouri de, hai stai cu mine, faceti intr-o noapte un pool sau ceva, bate-o [ castiga tu ] si dai porunca sa iti raspunda la intrebarea asta cu un da sau un nu [ o intrebi daca vrea sa fie cu tine ]
Fundita:$? :*

| Aleqa a răspuns:

Deci.o intrebi daca te place(dupa ce ai spus tu cam te place). Daca spune da bine, daca spune nu iarasi binewinkingBaftabig grin

| FaraIdeiDeNume a răspuns:

Ti se pare complicat fiindca esti baiat!tongue S-a lasat purtata de val dar e un pic mai mult suspiciosa pentru ca u nu ai vrut sa ai o relatie cu ea dar totusi ai sarutat-o. Spune-i ca iti ceri scuze ca ai zis ca nu vrei sa ai o relatie cu ea te a luat gura pe dinainte din greseala blah blah blah.Si poate ti-a zis ca nu a fost bine pentru ca nu sunteti intr-o relatie fiindca sunt unele fete cu principi mai ciudate si suspicioase. Sper ca te-am ajutata.(Mult succes s-o (re)cucerestilaughing )

| gelo_4327 a răspuns:

Laso sa umble ia dupa tine nu-i acorda atentie