| mihai_1757 a întrebat:

Hei m-am intors cu o intrebare merge din ce in ce mai bine. imi doresc sa o sarut dar nu stiu cum sa protejez. ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu sunt fata si te pot ajuta.
Fetelor le place sa le iei prin surprindere pentru ca asa sarutul va fi mult mai pasional, mai frumos si de neuitat.
Cheam-o afara si iesiti intr-un parc gol mai pe seara.Va plimbati si dintr-o data te opresti si cand nu este atenta o saruti:X:X
Sper ca te-am ajutatbig grin

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce protejare mai baiete doar nu ai rana in gura ca sa iti transmita VIH maturizeazate

| mihai_1757 explică:

Scuzatima de cuvantu ala vroiam sa scriu ca nu stiu cum sa fac. si e vorba de o fata

| Amaliamalia a răspuns:

Procedezi vroiai sa scrii? Poti sa "te joci" cand vine vorba de sarut. Capteaza-i atentia cu altceva, arata-i un grup de oameni, sau ceva interesant din jur, asigura-te ca e atenta la acel ceva si in acel moment te poti uita la ea fara sa te observe, astfel nu te intimidezi nici u, poti incepe cu un sarut pe obraz, daca ii place mai da-i unul, sau daca sta foarte aproape de tine, poti sa o saruti direct pe gura, un sarut scurt, sau poate fi si unul mai lung...succes

| isabela_7400 a răspuns:

Probabil vroia sa zica "procedez";))
uite aici... poate te ajuta cu ceva: http://www.youtube.com/watch?v=z1HmFU8VekE

sper ca ti-am fost de ajutor :D fundita? :P