| Ana876689975433308 a întrebat:

Hei! Mă puteți ajuta cu un nume de băiat pentru bebe? As vrea sa fie un nume mai nou!

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Caută aici, poate găsești ce vrei:
https://www.qbebe.ro/utile/nume_copii/baieti

| sierra1 a răspuns:

Chiar așa slab de înger să fii?

adică dacă nu vrei, tu nu poți să nu vrei și noi (cei de pe TPU) ce am putea face pentru tine?

| Hammurabi a răspuns:

Mai nou?
Neo.
laughing

| mihaicelsfant a răspuns:

David,gheorghe,antonio,eliot,lucian,scott,mihailaughing)

| MadalinG99 a răspuns:

Ion, Vasile, Gheroghe, Dorel, Marean, Iancu, Mihaita, Costelus. Antonio, Mario, Darius, Orlando, Enrique.

| Crsiti92134 a răspuns:

Street, Awake, Wefx, Caen, Webster, Ksenon, Jake, Taylor

| 7uuuu7y5yg a răspuns:

Aron e nou si frumos.

| OmSecret a răspuns:

Eu iți zic Rares.Andrei,Dragos,Denis astea sunt cele mai frumoasa iar daca vrei ceva mai nou Fabio, Aroon, Esteban, Valentin