| anonim_4396 a întrebat:

Hei,prietenii mei virtuali,deci sa va spun asa,urmaresc un serial, un episod tine 20 de min, se numeste "The hard times of RJ Berger" sau "Peripetiile lui RJ Berger" in romana, si contine scene cu aluzii sexuale si limbaj dur, si este de la ora 14:50 min, cu 50 de min dupa ce vin de la scoala si seara reluare,si de fiecare data cand intra mama,in camera (dupa ce vin de la scoala sa ma "verifice") eu ma uit la serialul ala,si cateodata mai sunt doar scene cu sex,fiind un serial pentru adolescenti, actorul principal avand 16 ani (in film) si eu schimb imediat,odata erau cei doi, RJ si o fata si se sarutau si intrand mama si vazand ca ma uit la asta ma intreaba "Macar tu stii sa saruti? Ai sarutat vreo fata?"(DA,dar nu i-am raspuns) si ma apuca si rasul dar si rusinea,adica la scenele de sex nici nu stau pe ganduri schimb repede...ce ziceti fac bine,adica sa nu stie ca ma uit la "prostiile" adolescentilor? sau ar trebui sa las sa ruleze filmul chiar daca se uita si sa o fac sa inteleaga ca sunt destul de matur sa fac diferenta dintre realitate si film, apropo am 14 ani, si am pus intrebarea asta pentru ca aseara i-am auzit pe ai mei vorbind despre asta! funda!

Răspuns Câştigător
| loveyoumebaby12 a răspuns:

Da ar trebui sa vorbesti cu parintii tai sa ii faci sa inteleaga ca nu mai esti un copil ca ai crescut te-ai maturizat si nu mai esti bebelusu` lui mama ca sa te uiti la desene mai intai vorbeste cu mama sau tatal tau vezi thu. sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Marzenco_Alexandru_1995 a răspuns:

Nu ar trebui sa te ascunzi de parinti, doar ei te pot ajuta, daca tu vrei sa te uiti, uitate, daca te intreaba daca ai o prietene recunoate si totul va fi bine, parintii urasc minciuna