| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU sad
Am 15 ani si m-am indragostit de un baiat tot de varsta mea.(e la liceul in care studiez eu, acum trec a 10-a)Vorbim de putin timp si as vrea o relatie cu el, chiar el mi-a cerut asta.
Nu am avut niciodata prieten si parintii nu ma lasa sa am unul pana nu termin facultatea, ce absurd.Chiar vreau sa fiu cu el, cu parintii nu am vorbit despre el si nu cred ca ar fi de acord sa am primul prieten asa devreme crying ce sa fac?

1 răspuns:
| ItzxD a răspuns:

Vorbeste frumos cu ei, roaga-i! Poate il prezinti! Incearca, parintii te iubesc!