| Annoniimmaaa a întrebat:

Hei TPU, am nevoie neaparata de un sfat....parintii nu ma lasa la Pitesi pentru ca le e frica sa nu fiu violata....si ma rog de ei sa ma lase, dar nuu.Asa ca intrebarea este:cum as putea sa ii conving(macar pe tata ca el e mai cuminte) sa ma lase la Pitesti(avand in vedere ca vreau sa ma intalnesc cu iubitul).Si va rog, fara raspunsuri la misto

7 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Roaga-l pe tata sa te insoteasca. Apoi ai posibilitaea sa te lase in parc pentru o ora.

| darrio2007 a răspuns:

Esti prea mica.Si chiar au dreptate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca parintii nici nu te lasa sa iesi din casa inseamna ca nu ai ce cauta dupa baieti prin alte orase

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Spune-le ca nu te violeaza nimeni. O faci de buna voie. O sa te lase sigur dupa aia

| FatUglyVirgin a răspuns:

Ai 14-15 ai si ai iubit in alt oraslaughing

| Gogu06 a răspuns:

La cum arati parintii tai pot sa stea linistiti din punctul asta de vedere

| bogz a răspuns (pentru Gogu06):

Ba esti amuzant!