| Kámέℓíá a întrebat:

Hei TPU.am o mare problema, sunt cu u baiat de 3 luni...si deja incep sa nu-l mai plac... vrea sa ne intalnim miercurea asta.si eu nu vreau. ce sa-i zic ca sa nu merg puppy dog eyes3puppy dog eyes3.:X funda :8

4 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Daca nu mai simti nimic pentru el e mai bine sa-i spui si lui. Chiar daca doare adevarul e mai bine sa afle de la tine.

| cotcodac4 a răspuns (pentru pisoias):

Ba lasa dragostea asta ca stii e e dragoste xxx ca daca intr-o relatie e putin xxx se destrama voi fetele va indragostiti de baetii care fac xxx bine

| RyGoLeTa a răspuns:

Spune-i adevarul si te va intelege.Sinceritatea si adevarul este cea mai buna solutie.

| cotcodac4 a răspuns:

Ba camelia zii in fata ca nu face treaba si l-ai pus pe ganduri o luna, asa o facut o fata cu un bun prieten si la pus pe ganduri de ma intreba ce vreia sa zica