| Kámέℓíá a întrebat:

Hei TPU.am o mare problema, sunt cu u baiat de 3 luni...si deja incep sa nu-l mai plac... vrea sa ne intalnim miercurea asta.si eu nu vreau. ce sa-i zic ca sa nu merg puppy dog eyes3puppy dog eyes3.:X funda

Răspuns Câştigător
| Ramo80 a răspuns:

Spune-i sincer ce iti doresti tu. Probabil va intelege. Pai ce te faci daca nu-i spui ca nu mai vrei sa fiti impreuna? El o sa tot vrea sa va intalniti, nu?

6 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Pai zi ca nu poti ca ai teme de facut,sau nu te mai lasa mama ta,sau trebuie sa te duci la Bucuresti sa-ti cumperi ceva, sau trebuie sa o vizitezi pe bunica ta, sau trebuie sa pleci in alt oras pentru ati vizita rudele.Cel mai bine ar fi adevarul, spui ca nu-l mai placi si gata te eliberezi. fundita puppy dog eyes

| Alinuu24 a răspuns:

Uite X, scuze, te rog nu te supara pe mine, dar trebuie sa plec la tara. laughing. La mine a mers. Bine, nu stiu daca s.a sup. sau nu, dar a mers laughing,.

| Beckyyy a răspuns:

Spune-i ca pleci la tara sau cu parintii, dar daca iesi afara sa ai grija sa nu te vada. Sau zii ca esti foarte racita si poti sa faci o voce la telefon de parca ai stranuta sau spune-i ca trebuie sa faci neaparat un proiect cu o colega daca nu iei nota mica... sper ca am fost de ajutortongue

| raluk6 a răspuns:

Exact acest lucru mi s-a intamplat mie chiar acum, cand ti-am citit intrebarea. Vorbeam cu un amic si mi-a trimis niste poze cu el si...sa spunem ca nu ma asteptam la o asemenea infatisare din partea lui dar...nu conteaza asta.Eu una i-am spus-o pe fata ca nu ma asteptAM SA ARATE ASA SI S-A SUPARAT PE MINE.Acum mi-e dor sa vb cu el dar ma bucur ca s-a terminat! Ori cum spune-i pe fata ce nu iti place la el si de ce. Daca sunteti sortiti sa fiti impreuna va intelege.Totusi nu uita sa nu-l ranesti.Nu uita ca cineva e acolo sus si are grija de viata ta si a noastra. Roaga-te la El caci numai El te intelege pe deplin si te ajuta.Nu uita sa crezi cu adevarat! Bafta si multumesc!

| unknownk a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi sa te desparti de el. spune-i pur si simplu ca simti ca nu mai merge intre voi.pentru ca n-o sa poti sa il eviti la nesfarsit si in plus poate el incepe sa te iubeasca si mai apoi o sa il ranesti.si n-are rost...

| AlexandraKarinna a răspuns:

Pai gaseste un motiv, de exemplu spune-i ca ai o treaba cu parintii sau ca trebuie sa pleci undeva. Sau daca nu mai tii la el deloc, spune-i ca lucrurile s-au complicat intre voi, iar si tu mai simti pentru el ce simteai la inceput. Succes!